Przedszkole Pełne Odkryć i Przygód

WITAMY W NASZYM PRZEDSZKOLU PEŁNYM ODKRYĆ I PRZYGÓD!

Drodzy Rodzice!

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że odwiedziliście naszą stronę. Nasze przedszkole to miejsce, gdzie Wasze dziecko rozwinie skrzydła i odkryje nowe pasje.

KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy doświadczoną drużyną pedagogów, którzy kochają pracę z dziećmi. Naszym głównym celem jest zapewnienie Waszym pociechom bezpiecznego i przyjaznego środowiska, w którym będą mogły rozwijać się w swoim tempie.

DLACZEGO WYBRAĆ NASZE PRZEDSZKOLE?

Nasze przedszkole to miejsce pełne radości i uśmiechów. Stawiamy na kreatywność i ciekawe metody nauczania. Dzieci uczą się przez zabawę i eksperymentowanie, co sprawia, że nauka staje się fascynującą przygodą.

Przedszkole Pełne Odkryć

Czekamy na Wasze pytania i jesteśmy gotowi odpowiedzieć na wszelkie wątpliwości. Zależy nam na bliskiej współpracy z Rodzicami, ponieważ wiemy, że to dzięki Waszemu zaangażowaniu możemy razem stworzyć najlepsze warunki dla rozwoju Waszych dzieci.

W naszym przedszkolu dzieci będą miały okazję odkrywać nowe pasje, nawiązywać przyjaźnie i rozwijać umiejętności społeczne. Każdy dzień w naszym przedszkolu to nowa możliwość do nauki i zabawy!

Dołączcie do naszej przedszkolnej rodziny, gdzie Wasze dzieci będą miały szansę odkryć swój potencjał i być przygotowane do szkolnych wyzwań.

Zapraszamy Was serdecznie do odwiedzenia naszego przedszkola i poznania nas osobiście.

Do zobaczenia wkrótce!

 

 

 

Adres placówki:

ul. Kawaleryjska 10

20-425 Lublin

E-mail:

kontakt@odkrywcytalentow.pl

Godziny pracy:

Poniedziałek – Piątek: 7:00 – 17:00