Nasze wartości

NASZE PRZEDSZKOLE – DROGA DO SZCZĘŚCIA DZIECI!

Witajcie w naszym przedszkolu, gdzie naszym celem jest wspieranie dziecka w jego indywidualnym i naturalnym rozwoju. Razem z kochanymi rodzicami podążamy za potrzebami dziecka, aby odkryło swoją własną drogę.

Dajemy naszym maluchom wolność działania, doświadczenia różnych sytuacji i kontakt z otaczającym światem. Wspieramy ich, aby wyciągały wnioski i rozwijały się samodzielnie. Oczywiście, zawsze dbamy o ich poczucie bezpieczeństwa, miłości i szacunku.

U nas harmonia jest kluczem do sukcesu. Dbamy o równomierny rozwój ciała, ducha, intelektu i emocji. Wspólnie z przyrodą, korzystając z drzew, trawy i piasku, inspirujemy do zabawy i odkrywania nowych rzeczy. Rozwijamy świadomość ciała i umiejętność rozpoznawania emocji, co jest ważne dla szczęśliwego życia.

Jesteśmy również w pełni zaangażowani w kształcenie nawyków zdrowego i naturalnego żywienia. Nasze posiłki są starannie skomponowane, bogate w warzywa, owoce, szlachetne mięsa i ryby. Eliminujemy przetworzone węglowodany i sztuczne przyprawy. Dzieci mają swój wkład w komponowanie posiłków, ponieważ wiemy, że mają wrażliwe kubki smakowe i prawo do własnych upodobań kulinarnych.

Zapraszamy Was serdecznie, abyście wspólnie z nami uczestniczyli w tej wspaniałej podróży rozwoju waszych pociech. Inspirujmy dzieci do szczęścia, dbając o ich zdrowie, rozwijając ich umiejętności i pasje. Przygotowujemy je do życia, które może być nieprzewidywalne, ale dzięki naszej wspólnej pracy, czują się silne i gotowe na przyszłość.

Dołączcie do nas i razem z nami wyznaczcie drogę do sukcesu, radości i spełnienia dla Waszych ukochanych dzieci!

 

Hover Box Element

NASZE PRZEDSZKOLE – DROGA DO SZCZĘŚCIA DZIECI!